2005 yılından itibaren hizmet vermeye başlayan firmamız, her geçen gün büyüyen teknik alt yapısı ve profesyonel kadrosu ile sizlerin hayatını kolaylaştırmak ve evlerinizde yaşadığınız sorunlara hızlı çözümler bularak sizlerin her zaman yanında olduğunu hissettirmek için çalışmaktadır. Tesisat Merkezi ısıtma ve soğutma sistemlerinde yaşadığınız sorunlara karşı en gelişmiş yöntemlerle çözümler getirmekte ve konforlu ortamlara sahip olmanıza yardımcı olmaktadır. Yıldırım Tesisat olarak sunduğumuz hizmetler:

Doğalgaz tesisatı: Doğalgaz tesisatlarının bakımı, temizliği, parça değişimi ve sistem kurulumu gibi tüm alanlarda hizmet vermekteyiz. Kombi montajı, bakımı, parça değişimi, gaz kaçağı tespiti gibi doğalgaz sisteminin ihtiyacı olan tüm çözümleri en yeni ve teknolojik yöntemlerle sunan Yıldırım Tesisat, doğalgaz tesisatınıza hak ettiği değeri göstererek güvenli ısınma sistemleri ile sizleri buluşturuyor.

Su tesisatı: Su tesisatlarında yaşanan sorunlar hızlı ve etkili bir şekilde tespit edilerek yaşadığınız problemler kısa sürede çözülmektedir. Su kaçağı tespiti, tıkalı borulara etkili ve hijyenik çözümler, tesisat kurulumu gibi alanlarda hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyeti önceliği ile ev ve iş yerlerinizde güvenilir tesisatlara sizi kavuşturuyor.

Isıtma sistemleri: Yerden ısıtma sistemleri, kalorifer sistemleri, mekanik tesisatlar ve diğer ısıtma sistemlerinin servis hizmetini veriyor ve ihtiyacınız olan tüm çözümleri size sunarak soğuk kış günlerinde ısıtma tesisatlarında yaşadığınız sorunları ortadan kaldırıyoruz. Isıtma sistemlerinin bir parçası olan peteklerin ve boruların temizliği özel içerikli kimyasal ürünlerle yapılmakta ve ısıtma sisteminin tamamının kusursuz bir şekilde görevini yerine getirmesini sağlamaktayız.

Soğutma sistemleri: Klima ve diğer soğutma sistemlerinde karşılaşılan teknik arıza ve bakım süreçlerini etkili bir şekilde gerçekleştirmekte, parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanarak soğutma sistemlerinizin daha uzun ömürlü olmasına yardımcı olmaktayız. Tesisat Merkezi olarak vizyonumuz; ısıtma ve soğutma sistemlerinde yaşanan tüm sorunlara karşı hızlı ve etkili çözümler getirerek siz değerli müşterilerimizin önce güvenliğini sağlamak, kısa sürede sorunlarınızı çözmek ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini arttırmaktır. Tesisatçı Pendik sadece bir telefon kadar uzağınızda olup ihtiyacınız olan her an sizin yanınızda bulunacak ve konforlu ev sistemlerinde yaşadığınız sorunları çözecektir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@yildirimtesisat.com mail adresimizden yada 0 (555) 821 51 83 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Ulaşın
0 (216) 354 82 82 Whatsapp Destek