Kış aylarında artık pek çok ev ısınma ihtiyacını kombiler ile sağlamaktadır. Bu neden ile kombi bakımlarının da düzenli bir biçimde yapılmasında yarar var. Düzenli olarak yapılan kombi bakımları evlerinizde daha az enerji tüketerek ısınmanıza yardımcı olacaktır. Böylece aylık doğalgaz faturalarında da ciddi bir tasarruf sağlamış olursunuz. Özellikle kış aylarına girdiğimiz şu günlerde kombi bakımını ihmal etmemek enerji tasarrufunun yanı sıra güvenliğin devamı için de önemlidir.

Uzman Kadro: Firmamız kombi bakım montaj alanında deneyimli bir ekip ile hizmet vermektedir. Kombi bakımında deneyimli bir ekip ile çalışmak yıl boyunca kombi ile ilgili herhangi bir şikayet ile karşılaşmamanız açısından önemlidir.

Pendik kombi bakım hizmetleri alanında ihtiyaç duyduğunuz her an arayabileceğiniz firmamız kısa sürede ihtiyaçlarınız doğrultusunda hizmetlerini tamamlayacaktır. Çalışmalarını kısa sürede kusursuz bir biçimde tamamlayan firmamız müşterimizin zamanına da değer vermektedir.

Kombi bakımı esnasında ekip arkadaşlarımız öncelikle kirli suyun tahliyesini sağlamaktadır. Sonrasında ise kombinin su sızdırmazlık kontrolü yapılır. Kombi bakımında en önemli olan konu ise baca ve filtre temizliğidir. Ayrıca basınç ayarının da normal düzeyde olması kombiler için oldukça önemlidir. Mutlaka yılda bir kez bu kontrollerin tecrübeli kişiler tarafından yapılması gerekir.

Ekonomik Çözüm: Firmamız sadece kombi bakımında değil aynı zamanda da kombi montajı konusunda da yardımcı oluyor. Gün içerisinde kombiye dair istediğiniz zaman firmamızı arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Sizin için en uygun zaman dilimini belirleyerek ev ziyareti gerçekleştiriyoruz. Kombinin markası ne olursa olsun uzman ekip arkadaşlarımız tarafından hem bakımı hem de montajı başarılı bir biçimde yapılmaktadır.

Pendik kombi montaj hizmetlerinde gaz dağıtım firmalarının belirlemiş olduğu kurallara uygun bir biçimde yapılarak güvenilir bir hizmet sağlamaktadır. Çünkü kombi bakımları kadar kombi montajının da doğru ve dikkat bir biçimde yapılması insan sağlığı açısından hayati bir öneme sahiptir.

Firmamız tüm bu hassasiyetlere dikkat ederek çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca sektörde bulunan pek çok firmaya nazaran en uygun fiyat listeleri ile kombi bakım ve montaj hizmeti sağlamaktadır. Sizlerde kombi bakımı ya da montajı için bizler ile iletişim kurabilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@yildirimtesisat.com mail adresimizden yada 0 (555) 821 51 83 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Ulaşın
0 (555) 890 51 83 Whatsapp Destek